Versant Tests
Тести Versant — це лінійка автоматизованих комп'ютерних тестів для швидкого та об'єктивного визначення рівня англійської мови ваших учнів, студентів або співробітників.

Тести Versant об'єктивно відображають оцінку практичних мовленнєвих навичок, які необхідні для ефективного спілкування в англомовному середовищі.

Результати подаються у вигляді детального звіту й доступні вже протягом декількох хвилин після складання тесту. У звіті вказується інформація про загальний рівень англійської кандидата й оцінка кожної мовленнєвої навички окремо, а також рекомендації щодо подальшого фокусу навчання.

Результати виключають вплив людського фактору та є об'єктивними й неупередженими, адже тест проводиться за допомогою штучного інтелекту.

Після проходження тесту, кандидат може отримати електронний сертифікат з результатами тестування.
Кому цей тест буде корисним?
 • Приватним компаніям
  Тест дає вам об'єктивну інформацію стосовно мовних навичок ваших співробітників. Це дозволить вам розподілити обов'язки в команді таким чином, щоб кожен співробітник приносив максимальну користь, використовуючи свій потенціал, навички та уміння.
 • Приватним мовним школам
  Проведення тесту Versant під час або після курсу англійської мови — об'єктивний показник ваших навчальних послуг. він дасть викладачам точне уявлення про здібності студентів, дозволить фіксувати їх прогрес.
  Детальні звіти виявляють будь-які потреби у навчанні, включаючи індивідуальні пропозиції щодо вдосконалення та планування уроків.
 • Університетам
  Тестування Versant підходить для використання на початку та в кінці курсу, щоб оцінити рівень знання англійської мови студентів. Цей тест може допомогти викладачам встановити чіткі базові навчальні лінії та уважно відстежувати прогрес студентів.
Переваги тестів Versant
Комплекснне оцінювання

Співробітники чи студенти отримують оцінку практичних мовних навичок, необхідних для ефективного спілкування англійською мовою. Звіти включають детальну інформацію про загальні здібності учасника тестування, а також такі навички, як плавність, вимова, словниковий запас та уміння будувати речення.
Неупереджене тестування

Тест дозволяє оцінювати всіх учасників тестування за допомогою об'єктивного, неупередженого підрахунку балів. Надійна технологія штучного інтелекту забезпечує послідовне, ефективне, а головне, об'єктивне тестування.
Оптимізоване адміністрування

За допомогою комп'ютера або мобільного додатку ви можете легко проводити тести Versant для своїх співробітників або студентів. Система тестування Versant автоматично виводить детальний звіт з балами. Такий звіт доступний вже протягом декількох хвилин після складання тесту.
Ми пропонуємо 4 різновиди Versant Tests
Versant Student Placement Test — це комп'ютерний тест, що визначає рівень володіння англійською мовою. Простий в адмініструванні, надійний у підрахунку балів, забезпечує точні та об'єктивні результати.

Цей тест розроблений для всіх, хто вивчає англійську мову в школах, на мовних курсах чи в університетах. Він автоматично оцінює навички говоріння, аудіювання, читання та письма з детальними звітами про результати.

Оцінки виставляються у відповідності до загальноприйнятих систем GSE та CEFR.

Академічні установи та приватні мовні школи у всьому світі використовують Versant для оцінки навичок спілкування англійською мовою своїх учнів та студентів

Тест триває 50 хвилин.

Більше інформації
Versant Student Placement Test
Versant Professional English Test
Versant Professional English Test — це 60-хвилинний комплексний тест, що визначає рівень володіння бізнес-англійською.
Versant Professional English Test перевіряє навички говоріння, аудіювання, читання та письма. Тест можна використовувати для порівняльного аналізу та оцінки як частину курсу ділової англійської мови. Завдяки питанням, що засновані на реальних сценаріях професійного простору, ви можете дізнатися, чи готові ваші студенти або співробітники до міжнародного робочого середовища.

Існує 2 рівні Versant Professional EnglishTest:
 • А1 - В1+
 • В1+ - С2
Кандидати отримують 10 різних типів запитань для оцінки навичок говоріння, аудіювання, читання та письма.

Більше інформації
Versant English Speaking Test
Versant English Speaking Test допомагає швидко перевірити рівень розмовної англійської, словниковий запас та вимову у кандидатів на працевлаштування та студентів. Тест займає близько 15 хвилин та миттєво надає результати.

Versant English Speaking Test - оптимальний варіант у випадку, якщо вам потрібно визначити рівень усного мовлення великої кількості кандидатів. Це дієва допомога керівникам компаній, працівникам відділу кадрів, HR-агентствам.

Більше інформації

Versant English Writing Test
Підтримка онлайн-чату, ведення ділової переписки, надання відповідей на електронні запити є ключовими навичками обслуговування клієнтів.

Versant English Writing Test дозволяє переконатися, що ваші співробітники володіють необхідними навичками читання та письма для позитивної взаємодії з клієнтами.

Тест можна проходити онлайн та офлайн. Кандидати дають відповіді на запитання та вирішують ситуації, які вимагають письмової англійської мови: конспектування, резюме, відповідь на електронні листи тощо. Versant English Writing Test проводить неупереджену оцінку письмових здібностей кандидатів.

Тривалість тесту - 35 хвилин, а результати стають доступними за лічені хвилини.

Більше інформації

Ціни тестів Versant
* ціну вказано за 1 тест, призначений для разового використання

Заявка на консультацію
Який тест Вас зацікавив?
З будь-яких питань звертайтеся:

Ольга Степанченко, менеджер проєкту

моб. телефон:
(066) 840-09-67

E-mail:
stepanchenko.o@dinternal.com.ua