Dinternal Education – ексклюзивний дистриб'ютор продуктів Certiport в Україні надає можливість усім бажаючим отримати міжнародні сертифікати у сфері цифрових технологій та бізнес комунікацій, що підтвердять ваші:
 • уміння користуватись програмами Microsoft Office на професійному рівні
 • знання у сфері IT та програмування
 • професійність використання цифрових технологій в навчальному процесі
 • розуміння основ бізнесу
 • базові навички використання комп'ютерних технологій
 • комунікативні навички в бізнес середовищі
Переваги міжнародних кваліфікацій від Certiport
 • Професійне зростання та кар'єра
  Комп'ютерні навички та уміння стали першим і найважливішим критерієм для успішного працевлаштування.
  Хочете якісно вирізнятись та значно покращити своє резюме – тоді міжнародна сертифікація від Certiport саме для вас!
  1
 • Міжнародне визнання
  Сертифікати Certiport визнаються роботодавцями в усьому світі. Кожен сертифікат має свій ідентифікаційний номер в міжнародному реєстрі. Сертифікація від Certiport може стати в пригоді, якщо ви плануєте розпочати міжнародну кар'єру.
  2
 • Незалежна оцінка
  Іспити проходять в офіційному центрі тестування на професійній платформі та під наглядом незалежного спостерігача.
  3
 • 100% прикладні знання
  На іспиті ви підтверджуєте практичні навички, які будете надалі використовувати в роботі.
  4
Іспити
визнана у всьому світі сертифікація, яка допоможе отримати статус досвідченого користувача пакету Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Access, Project).
міжнародна сертифікація, призначена для оцінки широкого спектру важливих навичок в трьох основних напрямках: розробник, фахівець бази даних та ІТ-фахівець.
сертифікація, що підтверджує уміння викладача професійно використовувати інструменти для керування інтеграцією інформаційно-комунікаційних технологій в навчальний процес.
міжнародна сертифікація, яка дозволяє розпочати свій шлях до кар'єри в галузі інженерії штучного інтелекту (AI), обробки та аналізу даних (Data Science) та хмарних обчислень.
незалежно від того, чи плануєте ви продовжувати кар'єру в ІТ або просто хочете більш ефективно використовувати технології, сертифікація IC3 – це те, з чого варто почати.
cертифікат ACA необхідний дизайнерам, веб-розробникам і іншим професіоналам, що використовують у професійній діяльності продукти Adobe.
комунікативні навички – одна з найнеобхідніших якостей, потрібних для професійного розвитку. Сертифікат CSB може надати кандидатам велику перевагу в конкурентному середовищі.
це мова програмування, створена Apple, проста у вивченні й використанні та надзвичайно потужна, що робить її найбільш цікавою для початківців.
це визнані в галузі кваліфікації, які можуть допомогти дизайнерам, інженерам та виробникам досягти успіху на будь-якому етапі своєї кар'єри.
іспит перевіряє фундаментальні знання програмування мовою С# на платформі Unity та охоплює основи створення інтерактивного контенту в іграх, додатках, у віртуальній та доповненій реальності.
Ціни в центрі тестування Dinternal Digital Learning 2021
Реєстрація на іспит
Контакти головного офісу та центру тестування
м. Київ
бул. Лесі Українки, 30В
Тел: +38 (050) 435-32-91
certiport@dinternal.com.ua
Наші партнери