Pearson English Benchmark Test
Pearson English Benchmark Test — простий сучасний тест для детального оцінювання прогресу мовних навичок з англійської мови. Кожен кандидат отримує можливість скласти тест на початку, в середині та кінці навчального року/курсу. Такий підхід дозволяє відслідковувати прогрес у навчанні.

Тест оцінює всі 4 мовленнєві навички, надаючи детальний опис кожної з них. Він ідеально вписується у 45-хвилинний урок, тому студенти можуть складати його в ході навчання, наприклад, як підсумковий чи проміжний іспит.
Цей тест був розроблений для того, щоб надати вчителю інформацію про успіхи його учнів або студентів і допомогти покращити навчальний процес.

Маючи комп'ютер, гарнітуру та підключення до Інтернету, ви можете пройти тест навіть вдома і отримати результати протягом декількох хвилин.
Кому цей тест буде корисним?
Вчителям, які хочуть отримати глибоке розуміння навичок своїх учнів, детально відслідкувати їхній прогрес та отримати поради щодо процесу навчання конкретного студента або учня
Мовним школам, які зацікавлені у відстеженні результатів своїх студентів
Школам та університетам, що хочуть оцінити прогрес своїх учнів та студентів
Рівні тесту English Benchmark Test

Тест Benchmark орієнтований на студентів всіх рівнів.
Питання тесту розроблені таким чином, щоб оцінити навички, релевантні для конкретного рівня. Завдяки цьому тест надає надійні та об'єктивні результати з детальними коментарями, які дозволяють студентам покращити свій рівень володіння англійською.
Доступні рівні: (CEFR <A1-C2; GSE 10-90): A, B1, B2, C.

Які переваги English Benchmark Test
Точність
Результати базуються на Глобальній шкалі англійської мови (GSE), а також на CEFR, тож прогрес можна вимірювати потрохи на кожному рівні.
Універсальність
Цей тест підходить для всіх мовних курсів. Він оцінює реальні мовленнєві навички та прогрес у вивченні мови учнів та студентів будь-якого рівня.
Ефективність
Тест заощаджує час, що витрачається на створення, адміністрування та оцінку знань студентів з англійської. Також використання даного виду тестування мінімізує можливість впливу людського фактору та надає об'єктивні результати.
Штучний інтелект
Тест Pearson English Benchmark Test розроблений командою, що створила PTE Academic — іспит, якому довіряють уряди та університети у всьому світі.
Ціни English Benchmark Test
* ціну вказано за 1 тест, призначений для одиничного використання
Вік
English Benchmark Test розрахований на кандидатів від 14 років.
Результати тестування English Benchmark Test

Результати надходять за лічені хвилини. Індивідуальні та групові оцінки дають детальне уявлення про здібності учнів та способи їх вдосконалення.
Дізнатися більше інформації можна з інфо-брошури
Заявка на консультацію
Ваше імя
E-mail
Ваш телефон
Місто
Навчальний заклад
З будь-яких питань звертайтеся:

Ольга Степанченко, менеджер проєкту

моб. телефон:
(050) 435-32-91

E-mail:
stepanchenko.o@dinternal.com.ua